password
Назва: Password Hacking

Опис: Password Hacking – логічна гра для одного чи двох гравців, завдання яких полягає у відгадуванні чотирьох цифр паролю. Гравець намагається підібрати ключ та вводить різні комбінації цифр до тих пір поки не підбере вірну комбінацію. Використовуються цифри від 0 до 9 і вони не мають повторюватися.

Для кого: Password Hacking розроблений під iOS, розрахований на масову аудиторію та немає жодних обмежень. Цільова аудиторія додатку – люди, яким цікаві головоломки та логічні ігри та які прагнуть інтелектуальних вправ.

Яку проблему користувачів вирішує додаток: Проблема, яку вирішує Password Hacking – розвиток особистості, адже відгадування різних головоломок та ребусів цікава та захоплююча справа. Така діяльність дозволяє людям розвиватися та з користю проводити вільний час. На відміну від більшості агресивних ігор Password Hacking спрямований на гармонійний розвиток особистості та сприяє розвитку логічного мислення.

Бізнес модель: Бізнес-модель Password Hacking полягає у наступному:

  • Внутрішні покупки гравців (покупка підказок та ключів)
  • Реклама

Поточний стан проекту:Виправлені всі баги. Password Hacking викладений у App Store та за тиждень вже мав першу тисячу скачувань.

Цілі: Розробка та проведення потужної рекламної кампанії.

Розробники:

  • Віталій Мірошниченко
  • Андрій Прудко

Номінація конкурсу: Найкращий мобільний додаток, Найкраща ідея додатку, Найкращий дизайн.