Відгуки MDDAY 2013

Відгуки Lviv MDDay 2013

 

Богдан Гнатовський

Богдан Гнатовський

Богдан Гнатовський. Відгук про конференцію.

“Я Богдан Гнатовський, cofaunder мобільного сервісу Camomile.Приїзджайте на Lviv Mobile Development Day, отримуйте масу корисних знань та відкривайте свої міліардні проекти.”

Володимир Карплюк

Володимир Карплюк

Володимир Карплюк. Відгук про конференцію.

“Все сподобалось. Їхати однозначно варто, можна подивитись що роблять інші розробники, можна показати що я робив. Особисто мені сподобалась доповідь про google glass, мене завжди цікавило питання доповнення реальності. Також відповідна аудиторія, об’єктивна та сприймаюча, із масою цікавих ідей.”

Олександр Ісаченко

Олександр Ісаченко

Олександр Ісаченко. Відгук про конференцію.

“Мене звати Ісаченко Олександр. Я керівник проекта проект coworking zone. Я виступав доповідачем на конференції. Мені дуже сподобалось виступати томущо аудиторія була дуже живою. Я всім вам рекомендую сюда приїхати томущо тут можна почерпнути корисні знання та познайомитись із цікавими людьми.”

Ростислав Чекмарев

Ростислав Чекмарев

Ростислав Чекмарев. Відгук про конференцію .

“Я радий що потрапив на цю  подію, хоча вона не зовсім належить до тематики мобільних
ігор і більше орієнтується на розробників мобільних ігор. Вцілому було досить цікаво,аудиторія достатньо активна, люди діляться своїм досвідом, це прекрасно і я радію що поптрапив сюда.”

Маркіян Мацех

Маркіян Мацех

Маркіян Мацех. Відгук про конференцію .

“ Event класний, організація непогана, багато дуже цікавих людей зібралось, з цілої України приїхали, що також дуже тішить. Цікаві знайомства, досить непогані доповіді. Трошки місцями не дотримувалися часу, розраховував на одне а прийшлось вибирати інші презинтації і від деяких доповідей чекав більшого. А загалом все подобається,поки все класно.”

Максим Височанський

Максим Височанський

Максим Височанський. Відгук про конференцію .

“ Наша компанія перший раз приймала участь у такому заході, найперше що вразило це рівень організації заходу. Я приємно здивований що у Львові проходить така подія. Все продумано повністю до кінця, прекрасні зали з презинтаціями, цікава аудиторія,хороші запитання.В мене море позитиву і як для експерта в цьому бізнесі мені було цікаво послухати ряд доповідей у яких я почерпнув багато хорошої інформації.Аудиторія мене приємно вразила, я хвилювався як сприйме аудиторія мою доповідь осбливо після попередньої, я побачив, що вона дуже зацікавилась даним питанням,була маса питаннь. Так що дуже класна аудиторія.”