MDDay 2014

27 вересня, у Львові, відбувся Lviv Mobile Development Day 2014, конференція присвячена мобільним та hardware розробникам. Подію відвідало близько 200 учасників.

Конференція відбувалась у Українському Католицькому Університеті, що на Хуторівці 35а. Вона проходила в три потоки: Потік “Бізнес мобільних додатків”, Потік “Мобільна розробка” та Потік “Connected world” про Embedded programming та Hardware Hacks.

Доповідачами цьогорічної конференції були відомі особистості зі всієї України: Андріан Буданцов (Readdle Inc. CTO), Віктор Дмитренко (Beta Company, Marketing Manager), Євгеній Плохой (засновник компанії CapableBits), Іван Дзямулич та інші.

 

Відгуки з конференції

Віктор Дмитренко – Beta Company, Marketing Manager:

Море новых знакомых. Очень здорово найти единомышленников и просто активных людей. Гора интересных вопросов и предложений, куча кейсов. Я думаю, что для любого докладчика приятно, когда ему не дают прохода и по каждой конкретной ситуации спрашивают, спрашивают, спрашивают..

Ярослав Садовий:

Досить цікава і різноманітна конференція. Цікаві доповіді, серед яких було, що вибирати. Крім того вдалося познайомився з такими ж технарями як і я та почути багато конструктивних ідей.  Дякую організаторам і бажаю успіхів!

Павло Нестерук

Спасибо Вам за организацию события и отдельно за организацию участия ARTKB в конференции Lviv Mobile Development Day 2014 ! Мне лично было очень интересно поучаствовать в данном мероприятии и сделать свой небольшой вклад. Также было интересно посетить Украинский Католический Университет. У Вас красивейший город и интересные люди! Такие тенденции нужно сохранять и развивать!
Спасибо большое за приглашение и будем надеется на сотрудничество в будущем!:)

 

Відео-відгуки з конференції Lviv Mobile Development Day

 

 

 

Фото з конференції Lviv Mobile Development Day 2014

Error 190: Invalid OAuth Access Token. Try using the admin panel to re-validate your plugin.