LVIV MOBILE CAFE

Lviv Mobile Cafe – неформальний клуб розробників та активних користувачів мобільних додатків. Ми збираємось, аби поділитись досвідом, обговорити спільні інтереси. Новинки в розробці, секрети в розкрутці, тенденції в оформленні та дизайні мобільних додатків – ті теми, які ми піднімаємо у вузькому колі Mobile-спільноти.

Найближча зустріч відбудеться 27 жовтня о 18.00 в антикафе «CoMMuna», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Галицька 1, другий поверх.
Участь безкоштовна за умовами антикафе. Для зареєстрованих учасників – 35 грн (для незареєстрованих – 40 грн).

Програма зустрічі:

Богдан Шубравий (IOS developer at Eleks Software) Тема доповіді: “The Apple Worldwide Developers Conference (WWDC)”
Богдан Мельничук (Android developer at Eleks) Тема доповіді: “Estimote Beacons in action”
Олег Шаргородский (розробник додатків “Ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz” та “ТЦ Магнус”) Тема: “Що робити коли львівський замовник хоче мобільний додаток?”

 

Організатор зустрічі – компанія Lviv Startup Club. 5 років досвіду успішного проведення IT-конференцій: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv Outsourcing Forum та Lviv Freelance Forum.

Зараз важко не визнавати важливість та значущість ніші Mobile-розробки. 80% міських жителів мають смартфони. На кінець минулого року кількість додатків в каталогах App Store становила понад 1,21 млн, а Play Store – 1,43 млн. Конкуренція зростає неймовірно швидкими темпами, але й ринок збільшився на порядки. Категорію Mobile-у доповнюють Wearable-пристрої: Smart-glasses, Pebble, Apple Watch, Health/Fitness trackers, Wearable Clothes, що відкривають нові можливості для розробки.

Теми, що обговорюються на заходах, висвітлюють актуальні новини Mobile-сфери. Розробники презентують свої додатки, радяться з однодумцями, отримують конструктивну критику та доречні поради. Компанія Lviv StartUp Club підтримує наших спікерів та надає всебічний розголос їх виступам, розробкам та стартапам. Всі спічі анонсуються перед більш як 6-ти тисячною аудиторією наших активних підписників.

Не сиди сиднем! Будь mobile!